Міський голова розповів про результати своєї робочої поїздки до Києва

Володимир Буряк на своїй сторінці в “Фейсбуці” розповів, що найголовнішим питанням, яке сьогодні обговорювалось у столиці було формування бюджету на наступнии? рік і проблеми, викликані коронавірусом і коронакризою. Міський голова відзначив, що попри всі заходи, вжиті центральною та місцевою владами для полегшення життя бізнесу щодо оподаткування, надходження в бюджети знизилися. Проте державна реверсна дотація залишилися на тому ж рівні, що и? раніше.
– Я передав звернення з проханням до центральних органів влади переглянути це питання на користь Запоріжжя. Адже сьогодні на бюджети місцевих рад покладені и? додаткові обов’язки, зокрема, щодо забезпечення закладів освіти всім необхідним для проведення навчального процесу в умовах карантину – а це десятки мільи?онів гривень. І знову ані гривні допомоги від держави! Тим паче, що Запоріжжя не отримало жодноі? копіи?ки з державноі? субвенціі? на боротьбу з пандемією. Хоча місцевии? бюджет виділив 100 млн. грн. Впевнении?, що саме завдяки оперативно вжитим у Запоріжжі заходам наше місто знаходиться в «зеленіи? зоні», – наголосив Володимир Буряк.
Ще одне проблемне питання, яке обговорювалось на засіданні  – тиск на місцеву владу з боку правоохоронних органів. Його відчули за останні декілька місяців майже всі міські голови, які відвідали засідання. Під численні перевірки з боку різних служб потрапив і аеропорт Запоріжжя. Через це  члени правління Асоціації міст України підготували ще одне звернення до центральних органів влади з закликом припинити цеи? тиск. Мер Запоріжжя Володимир Буряк розповів, що провів багато зустрічей під час відрядження питанню запорізького аеропорту.
– Що стосується запорізького аеропорту. Цьому питанню під час відрядження присвятив найбільше зустрічей. До багатьох вдалося достукатися. Маю надію, що за місяць ми нарешті запустимо в роботу давно збудований термінал, – підкреслив Володимир Буряк.