І знов з боку секретаря міської ради Анатолія Куртєва відбуваються абсурдні й беззаконні дії по відношенню до медицини та лікувальних закладів, – пише КНП “Запорізька лікарня швидкої та невідкладної допомоги” на Фейсбук-сторінці.

Йдеться про безпідставне звільнення директора 5-ї міської лікарні, який знаходився на лікарняному та має на руках законне рішення про поновлення на посаді.

Так 19.07.2023 зʼявляється цікаве розпорядження Запорізького міського голови, за підписом секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва про звільнення 19.07.2023 директора 5-Ї міської лікарні Дмитра Івченка.

Це лише питання часу, коли суд винесе чергове рішення про визнання незаконним дане рішення Анатолія Куртєва та поновлення Дмитра Івченка на посаді директора закладу.

Але хочеться нагадати, що з грудня 2022 року лікарня потерпає від бездумних дій міськради, директору закладу Дмитро Івченку разом з колективом через суд приходиться вже не вперше відстоювати та боротись за долю закладу, й це все у воєнний час та у прифронтовому місті.

Де медиків влада повинна підтримувати та допомагати, а не заважати та «реорганізувати».

Та не зважаючи на всі позитивні рішення суду у бік лікарні, продовжує відбуватись чергове свавілля та беззаконня з боку міськ ради. Виходить слово закону на них зовсім не діє і вони можуть чинити все , що їм задумається?

Сподіваємось, що вже скоро настане час коли всім прийдеться відповісти за свої рішення та дії, – пишуть на сторінці установи.