Запорізький міський голова Олександр Сін провів робочу нараду в міжнародному аеропорті “Запоріжжя”. Тема наради – проблема деформації будівлі та будівництво нових терміналів, які розширять пропускну спроможність аеропорту.

Торік галузевий інститут провів обстеження будівлі аеропорту. Висновок виявився невтішним: будівля знаходиться в передаварійному стані. За оцінкою фахівців, термін його експлуатації обмежений двома роками.
– Я дав завдання підготувати проект спорудження нових терміналів, – розповів Олександр Сін. – До цього буде введений в експлуатацію тимчасовий термінал з пропускною здатністю до 300 пасажирів на годину. Це – максимальне навантаження, що припадає на піковий час. У терміналі буде забезпечена можливість обслуговування як внутрішніх, так і міжнародних ліній.
Перший термінал планується побудувати в 2015 році. Приблизна вартість робіт – 25 мільйонів гривень. Після того як тимчасовий термінал буде введений в експлуатацію, розпочнеться будівництво постійного.

– Це – витратний проект, вартістю понад 200 мільйонів гривень, – зазначив міський голова. – Я вважаю, що це будівництво потрібно вести на принципі державно-приватного партнерства.
Спорудження постійного терміналу планується закінчити в 2021 році. Його пропускна спроможність складе 500 пасажирів на годину.

За матеріалами сайту
www.meria.zp.ua