Родині запорізького дитячого кардіолога і педіатра Олени Лисецької, яка допомогла сотням дітей, необхідна матеріальна допомога

1 лютого в сім’ї Олени сталася трагедія. В її чоловіка – 35-річного Олексія – спонтанно розірвалася судина в головному мозку, внаслідок чого утворився крововилив під оболонки головного мозку.

Олексій із ранку вирушив на роботу на своєму авто, і коли після обіду він тривалий час не виходив на зв’язок, Олена самостійно почала його шукати. Коли вона знайшла чоловіка в машині на одній зі стоянок міста, він нічого не пам’ятав і був уже в тяжкому стані. Його терміново госпіталізували в 5-у міську лікарню, де оперативно з’ясували, що в пацієнта розірвалася судина в головному мозку, в результаті чого утворився крововилив.

Запорожцю діагностували розрив аневризми базилярної артерії головного мозку. Субарахноїдальний крововилив.

Наразі Олексію терміново потрібна дорога операція, а у сім’ї немає можливості зараз її оплатити. Олена працює в чотирьох медичних закладах міста, і щодня допомагає сотні діток, але зараз їй самій потрібна допомога, щоб врятувати чоловіка і батька свого сина. За словами медиків, при повторному крововиливі чоловік може не вижити.
Олена не впорається без фінансової допомоги небайдужих, тому звертається до всіх з проханням її підтримати.

Телефон Олени Лисецької: 050-56-25-541. Перерахувати кошти можна на картку 4731 2196 1414 4263 (Приватбанк) на ім’я Лисецька Олена Вікторівна.

Читайте також: У Запоріжжі авто збило дитину