У Запоріжжі ремонтують квартири: як просувається відновлення чотирьох частково зруйнованих багатоповерхівок.

У квартирах будинку по вул. Кияшко, 22 наразі виконуються оздоблювальні роботи. Також підрядник підготував стіни до поклейки шпалер, а в санвузлах квартир, двох під’їздів, робітники кладуть кахель. Тривають роботи і в укритті будинку та ЦНаП.

У відбудованих квартирах будинку по пр. Соборному, 151 вже завершено ремонт. Зараз тривають ремонтні роботи в усіх під’їздах постраждалого будинку. А в укритті встановлено вентиляційну систему і сантехніку.

Підрядник готується до утеплення цоколя і благоустрою прибудинкової території будинку по вул. Зестафонська, 10. Водночас тривають штукатурні роботи у під’їздах з 2 по 4. А у відновлених квартирах фахівці підключають плити.

Прокладено мережі електро-, водопостачання і каналізації в будинку по вул. Сталеварів, 16. У квартирах відновленого під’їзду виконуються штукатурні роботи. На відновленій покрівлі монтують примикання.

Але поки на одних будинках відбудову завершують, питання щодо Зестафонської, 8 «висить у повітрі» вже майже пів року.

Сьогодні у ЗОВА проведуть нараду з міністерством, яке відповідає за виплати компенсацій за зруйноване майно. Збираються знайти рішення, щоб задовольнити бажання кожного жителя постраждалої багатоповерхівки.