Ремонт доріг вкрай необхідний, а грошей зовсім немає.

У Запорізькій міськраді кажуть, що ситуація з дорогами міста – критична. Капітального ремонту не робили вже багато років, а «ямкові» латання витримують менше одного року. Погіршила ситуацію і погода – з’явилось ще більше аварійних ділянок.

Цьогорічним бюджетом на ремонти доріг коштів не передбачено, бо громада отримуватиме менше грошей через нові правила розподілу ПДФО. До того ж, зреагували й на обурення запоріжців, тому перенаправили кошти на допомогу армії. Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв звинуватив у відсутності грошей на ремонт доріг саме громадських активістів, що вимагали гроші на військових.

Минулого року на ремонт транспортних шляхів виділяли 175 млн грн і за ці гроші змогли відремонтувати лише 237 тисяч м², що становить 2,3% від загальної кількості доріг по місту. Цьогоріч на ремонт транспортних шляхів треба щонайменше 300 млн грн, але, розуміючи складність ситуації з наповненням бюджету, будуть просити хоча б 170 млн «для підтримки штанів», – зазначив перший заступник міського голови Запоріжжя Олександр Власюк.

Під час наради щодо стану запорізьких доріг держпосадовці вирішили винести це питання на розгляд на найближчій сесії. Будуть шукати гроші та ремонтувати аварійні ділянки.

Активісти, що проводили Громадські слухання, назвали інформацію неправдивою. Насправді гроші в бюджеті на ремонт доріг є. На утримання доріг виділено 200,5 млн грн, як повідомляли раніше.