Мешканці Запоріжжя, які до кінця місяця не повірять лічильники гарячої води, будуть сплачувати за нормою

1 червня закінчується термін повірки лічильників гарячої води. Про це в ефірі програми «Черговий по місту» на телеканалі «Z» нагадав запоріжцям заступник міського голови Олексій Бородай. Він закликав містян поквапитися з повіркою лічильників, бо з неповіреними лічильниками плата буде нараховуватися за нормами.

Як писав сайт «Запорозька Січ»,  у лютому концерн «Міські теплові мережі» виставив рахунки на гарячу воду за нормою (3,9 куба на одну зареєстровану в квартирі людину) тим споживачам, котрі своєчасно не повірили свої квартирні прилади обліку. Високі суми в платіжках обурили містян, особливо тих, хто користується бойлерами.

У ситуацію втрутився міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. Він доручив подовжити строки повірки приладів обліку до травня та перерахувати суму за гарячу воду тим, хто виконає повірку. Тисячі запоріжців вже зробили повірку та отримали перерахунки.

Під час ефіру Олексі Бородай також розповів глядачам про важливі для міста нещодавні події. Він нагадав, що з 25 травня з Запоріжжя можна буде літати до Барселони. В аеропорту «Запоріжжя» також планують відкрити нові авіарейси. У співпраці з запорізьким аеропортом зацікавлена компанії SkyUp Airlines.

Не менш важливою для Запоріжжя є співпраця з данськими експертами, які готові розпочати реалізацію проекту щодо реконструкції очисних споруд міста.

Напередодні  пляжного сезону містян також цікавило, коли з’явиться можливість відпочивати на Правобережному пляжі.

– За планом реконструкція Правобережного пляжу розбита на три етапи. Зараз завершується перший етап – реконструкція частини пляжу ближче до рятувальної станції. Підрядник запевняє, що 1 червня пляж буде відкритий, – розповів Олексій Бородай.

Які ще питання обговорювали під час телепередачі, дивіться на відео.