8 вересня цього року в “Запорозькій Січі” було розміщено уривок з листа постійного дописувача газети Василя Ненченка із Запоріжжя під рубрикою “Прошу слова!” “Про те, що аж ніяк не прикрашає наше місто”.
У дописі, зокрема, йшлося про таке: “Особливо дошкуляють людям руїни дорожнього полотна на перехресті вулиць Радгоспної і Магара, неподалік тролейбусної зупинки “Кінотеатр “Космос”. До речі, до пекарні, що знаходиться поруч, приходить безліч людей похилого віку, інвалідів, щоби придбати хліб за дещо помірною ціною. Довкола ж баюри, давно понівечений асфальт, дощової негоди – безмежні (до того ж глибокі) калюжі… Хоч човном пливи!
Неодноразово за підмогою звертались жителі до Комунарської райадміністрації. Може, бодай самоскид якого відсіву привезли до багатостраждального провулку-перехрестя. Та поки що, як мовиться, до нас руки не доходять… Прикро”.
“Запорозька Січ” отримала листа заступника голови Комунарської районної адміністрації О. М. Бородая, в якому зазначено: “Районна адміністрація Запорізької міської ради по Комунарському району, розглянувши статтю в газеті “Запорозька Січ” від 8 вересня 2012 року, повідомляє наступне: “Капітальний ремонт на вул. Радгоспній було проведено в 2011 році. На даний час вулиці Радгоспна, Магара, як і само перехрестя цих вулиць, знаходяться у задовільному стані”.