10 березня, близько 10-ї години ранку, патрульні поліцейські отримали виклик про конфлікт на вулиці Кіяшко. На місці виклику двері відчинив чоловік, який пояснив, що прийшов провідати своїх племінників, та побачив, як його сестра в стані алкогольного сп’яніння збирає документи дітей та намагається їх кудись відвести.

Після того, як заявник їй не дав це зробити, жінка пішла з дому. Заявник також додав, що його сестра вже довгий час перебуває в такому стані, на роботу не працевлаштована, постійно приводить чоловіків додому, а також він звертався до Управління з прав захисту дітей, щодо позбавлення її батьківських прав.
У квартирі патрульні виявили дівчинку, близько 6 років. Патрульні повідомили до Управління у справах дітей Запорізької міської ради в Дніпровському районі.

Дівчинку доставили до дитячої лікарні № 5, у присутності представника управління у справах дітей, лікар педіатр зробила медичний огляд дівчинки та наддала висновок, що дівчинка не потребує госпіталізації та здорова.

Дівчинку доставили до КЗ «Запорізькій обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» ЗОР та передали черговому.