СБУ передала до суду обвинувальний акт стосовно зрадниці, яка добровільно перейшла на бік ворога та почала співпрацювати з окупантами. Представники агресора призначили безталанну акторку на посаду «в.о. голови адміністрації міста Василівка» на Запоріжжі.

До свого «високого призначення» новоспечена очільниця міста мріяла про акторську кар’єру. Одного разу навіть була запрошена на участь у масовці в одному з українських серіалів, але успіху не мала.

Зрозумівши, що «зіркове» майбутнє їй не світить вона зосередилась на підприємництві та відкрила станцію технічного огляду. Справи йшли кепсько, аж доки у місто не прийшли «Zпасители». Зрозумівши, що настав її «зірковий час» вона запропонувала окупантам свої послуги та отримавши згоду почала їм прислуговувати.

На СТО вона налагодила ремонт та фарбування військової техніки рф, забезпечувала постачання запасних частин до техніки. Щоб окупанти оцінили її старання дала вказівку працівниками наносити на пофарбовану військову техніку символ війська-агресора – літеру «Z».

Також вона забезпечила постачання будівельної техніки, із задіянням якої окупанти створили фортифікаційні споруди для протидії ЗСУ.

Зусилля зрадниці не пройшли марно, окупанти запропонували їй посаду виконуючої обов’язки «голови адміністрації м. Василівка», на що вона з радістю погодилась.

Впевнені, що на цій посаді вона довго не протримається, українська феміда покладе край її діяльності, «феніта ля комедія».

Слідчі СБ України в Запорізькій області кваліфікували дії колаборантки за ч. 2 ст. 111 КК України (державна зрада вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Обвинувальний акт стосовно зрадниці скеровано до суду для розгляду у порядку спеціального судового провадження.

За вказаний злочин їй загрожує довічне позбавлення волі.

Викриття зрадниці здійснювались за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.