Депутати Верховної Ради України проігнорували запрошення на засідання Запорізького регіонального відділення асоціації міст України

Засідання за участі міських голів міст Запорізької області, представників ОТГ та народних депутатів, яким виборці доручили представляти в Раді наш регіон, мало відбутися цієї п’ятниці. Однак його скасували, бо майже жоден нардеп не підтвердив своєї участі. Позитивну відповідь отримали лише від Юлії Яцик. Інші ж, за інформацією Запорізького відділення АМУ, або дали «відписку», що в відрядженні, або взагалі вирішили не відповідати ні на пошту, ні по телефону. Справедливості заради скажемо, що цей тиждень нардепи якраз мають працювати на своїх округах, а отже – знаходитися в Запорізькій області.

Зазначимо, що цю зустріч міський голова Запоріжжя та голова Запорізького відділення АМУ Володимир Буряк анонсував ще на початку листопада. Така зустріч була необхідна місцевим громадам для того, щоб підняти перед народними обранцями низку важливих питань – зокрема, формування бюджетів та адміністративної реформи.

Як бачимо, ні «слугам народу» (окрім Юлії Яцик), ні самовисуванцю Сергію Міньку, який до цього сам входив до складу АМУ як мер Мелітополя, ні представникам «ОПЗЖ» Олександр Пономарьову та Володимиру Кальцеву проблеми запоріжців не цікаві. Дійсно, а нащо ними цікавитися, хіба їх для того обирали?

Читайте також: Авіакомпанія SkyUp забазувала в запорізькому аеропорту свій літак