У 2018 році пробне ЗНО відбудеться 24 та 31 березня, реєстрація на нього вже розпочалася і триватиме з 9 до 31 січня.

Щороку Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Це робиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення оцінювання, структурою та змістом зошита сертифікаційної роботи.

Завдання, що укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам ЗНО, а процедура проведення є максимально наближеною до основного ЗНО.

До речі, у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можуть взяти участь не тільки учні 10-11 класів, але й учні професійно-технічних навчальних закладів та студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту, та випускники минулих років.

Пробне ЗНО дає можливість учасникам

психологічно адаптуватися до основної сесії ЗНО; ознайомитися з різними формами тестових завдань, що відповідають вимогам програм ЗНО, навчитись ефективно розподіляти час роботи із зошитами сертифікаційної роботи; потренуватися в заповненні бланків відповідей; отримати правильні відповіді та дізнатись результат тестування; оцінити власний ступінь готовності до зовнішнього незалежного оцінювання; скорегувати підготовку до ЗНО.

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти: www.dneprtest.dp.ua.

Кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих в той чи інший день предметів за вибором: 24 березня відбудеться пробне зовнішнє оцінювання з української мови і літератури; 31 березня – з інших предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов).

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною.

Вартість пробного ЗНО – 132 грн (разом з ПДВ) за одне тестування.

Важливо розуміти, що реєстрація для проходження пробного тестування н передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Додаткову інформацію щодо пробного ЗНО можна отримати на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО) www.dneprtest.dp.ua або за телефоном (056) 790-24-99.