За інформацією військових, близько восьмої години ранку, під Запоріжжям окупанти масово обстріляли військовий полігон, один із заводів та кар’єр, який до нього прилягає. Для обстрілу вороги використали реактивні системи залпового вогню «Смерч».

На території заводу виникла пожежа. На цей час вона ліквідується силами ДСНС.

Точної інформації про масштаби руйнування та про втрати ми поки ще не маємо. Деталі встановлюються. Про це повідомимо пізніше, – повідомляє офіційний Телеграм-канал Запорізької міської ради.

Інформація з лінії фронту у Запорізькій області. Протягом останньої доби ситуація там суттєво не змінилася. Окупанти систематично обстрілюють наші позиції, використовуючи для цього міномети, гелікоптери та артилерію. Українські бійці продовжують наносити по противнику вогневі ураження. На напрямку Василівка – Пологи ворог несе втрати.

Ми віримо у наші збройні сили і у нашу перемогу. Але як показали події сьогоднішнього ранку, у нас немає жодних гарантій стовідсоткової безпеки. Тому вкотре запоріжців закликають дотримуватися усіх необхідних під час війни правил поведінки, бути мобілізованими, зібраними та пильними. І обов’язково йдіть до укриттів, коли чуєте сигнал тривоги.

Сьогодні повинен працювати гуманітарний корідор. Заплановано, що його буде організовано за напрямком Маріуполь – Мангуш – Токмак – Василівка – Кам’янське – Запоріжжя. Саме за таким маршрутом до нас зможуть приїхати приватні автомобілі.

Крім того, із Запоріжжя до Бердянська вже відправлено автобуси для того, щоб забрати звідти людей, які змогли вирватися з Маріуполю. Для тих, хто іде з Маріуполю пішки, у Мангуші організовано допомогу. З Василівки продовжується рух бензовозу для дозаправки приватного транспорту, яким виїжджають люди.

Дуже віримо у те, що всі люди зможуть дістатися до нашого міста. Наші двері для них завжди відчинені. І, якби не було важко, ми готові надавати допомогу та показувати свою гостинність.