Майже все місто сьогодні прокинулось від звуків вибуху, звертається до запоріжців офіційний Телеграм-канал Запорізької міської ради.

Так, дійсно, вибух стався у Олександрівському районі Запоріжжя. Подробиць із зрозумілих вам причин розповідати не можна, ніхто не постраждав. У епіцентрі вибуху є пошкодження, зокрема пошкоджена контактна мережа. Від ударної хвилі також розбилися шибки у розташованих поруч будівлях. Зараз на місці працюють відповідні служби. Ведуться ремонтні роботи. Усі пошкодження усуваються.

Також пояснюють, чому сьогодні в місті не спрацювала система оповіщення. Ворог знаходиться на запорізькому напрямку. А якщо стріляють з техніки, яка розміщена на невеликій відстані, то, на жаль, просто неможливо технічно так швидко увімкнути сирену.

Тепер до подій на передовій у нашому краї. Суттєвих змін протягом останньої̈ доби там не відбулося. Наші захисники продовжують наносити вогневе ураження по противнику. Зокрема, вони вже знешкодили підрозділ окупантів, уразивши автомобільну техніку ворога та мінометний розрахунок агресорів.