З 14 березня, на час дії воєнного стану, тимчасово призупиняється освітній процес у Запоріжжі.

Щодо ситуації у медичних закладах. У запорізьких лікарнях продовжують надавати допомогу нашим захисникам. Заклади знаходяться у стані повної готовності та забезпечені лікарськими засобами і необхідними матеріалами для перев’язок та накладання швів. На випадок аварійного відключення світла в лікарнях є дизель-генератори. Також є запас паливно-мастильних матеріалів.

Інформація для запоріжців, які отримують соціальні виплати. Уряд прийняв рішення про те, що у період воєнного часу вам не потрібно особисто звертатися за цими виплатами. Тому не ходіть до управлінь соцзахисту. Ви все отримаєте вчасно у визначені законодавством терміни, без звернень.

Ворог не зупиняється і атакує міста, в яких ще вчора було відносно спокійно, – звертається до запоріжців офіційний Телеграм-канал міської ради. Сьогодні вранці окупанти атакували аеродроми Івано-Франківська та Луцька. Три удари було здійснено по сусідньому Дніпру. Там є влучення біля дитячого садку, багатоквартирного будинку та взуттєвої фабрики. Є попередня інформація про те, що у Луцьку та у Дніпрі загинуло по одній людині. Міські голови Івано-Франківська та Луцька повідомили про те, що на превеликий жаль, в їхніх містах вчасно не спрацювала сирена.

Тому, хоч зараз у Запоріжжі все спокійно, але будьте обережні. Не виходьте без потреби на вулиці, не виїжджайте на дороги, реагуйте на сигнали сповіщення.