На великодні вихідні правоохоронці зафіксували близько 200 різноманітних злочинів

Про це повідомив на брифінгу начальник Головного управління Нацполіції в Запорізькій області Микола Лушпієнко. Він наголосив, що мешканці області з розумінням поставилися до посилення карантинних заходів, та залишалися вдома. Нагадаємо, а Запорізькій області на свята ввели додаткові обмеження – заборонили роботу транспорту, закрили кладовища та посилили роботу спеціальних карантинних блокпостів на в’їздах до чотирьох міст області.

Загалом, на Великдень у 234 церквах у закритому режимі пройшли святкові богослужіння. Порядок та безпеку в місті та області забезпечували 700 поліцейських та 200 військовослужбовців Нацгвардії.

– Суттєвих порушень публічної безпеки та порядку допущено не було. Проте, в Хортицькому районі Запоріжжя всупереч карантинним обмеженням священнослужитель в приміщенні храму проводив освячення пасок зі скупченням людей. Також аналогічних випадок стався у Приморську. Стосовно порушників складено адміністративні протоколи., – розповів Микола Лушпієнко.

Загалом за три вихідних дні правоохоронці склали 22 протоколи про порушення правил карантину. З початку введення обмежувальних заходів в Запорізькій області складено 440 адмінпротоколів за порушення карантинних вимог.

Читайте також:  У Запоріжжі затримали підприємливу сутенершу