Сьогодні та завтра Запоріжжя накриють сильні зливи

Як повідомляє Головне управління ДСНС у Запорізькій області, таку погоду кваліфікують як перший рівень небезпечності, жовтий.

Щоб безпечно їздити в дощову погоду, необхідно бути пильним та дотримуватись усіх вимог ПДР. Нижче поради, які допоможуть уникнути проблем на дорозі за умов недостатньої видимості та слизького асфальту.

Найголовніше правило – дотримуватися безпечного швидкісного режиму та дистанції. Це дозволить водієві вчасно зреагувати на зміну ситуації на дорозі та вчасно зупинитись перед перешкодою.

Друга порада. В дощ не варто перевищувати швидкість та робити різкі маневри. Така поведінка й в звичайному житті, а особливо в складних погодних умовах, може призвести до аварії.

Третє – якщо необхідно зупинитись, знижуйте швидкість поступово. На мокрій дорозі машину може занести. При зупинці обов’язково вмикайте аварійну сигналізацію.

Четверте правило. Якщо дощ настільки сильний, що вам не видно машин, які їдуть попереду – зупиніться та перечекайте негоду на узбіччі. Не забудьте увімкнути «аварійку». Зазвичай, сильні дощі короткочасні, тому перечекавши пік опадів, можна спокійно продовжити поїздку, не ризикуючи здоров’ям та життям.

Дотримуйтесь правил дорожнього руху та бережіть себе!

Читайте також: У Запоріжжі на небезпечному перехресті встановлять світлофор