Сьогодні, 17 серпня, Голова Національної поліції України Ігор Клименко за погодженням із Міністром внутрішніх справ України Денисом Монастирським призначив нового начальника поліції Запорізької області. Ним став Артем Кисько, який до цього обіймав посаду заступника начальника поліції Донеччини.

Представили особовому складу нового начальника під час робочого візиту керівництва Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України до Запоріжжя.

Денис Монастирський зауважив, що колектив поліції області на чолі із Артемом Киськом має гідно виконувати всі поставлені завдання. При цьому наголосив на забезпеченні правопорядку в особливих умовах, зокрема в умовах проведення військовим шляхом деокупації частини області.

«Тут, на Запоріжжі, поліція фактично є побратимом Збройних сил України. Тож співробітники запорізької поліції залишаються на передовій», – зазначив Міністр внутрішніх справ України.

Голова Національної поліції Ігор Клименко зауважив, що Артем Кисько досвідчений оперативник, який 16 років присвятив боротьбі зі злочинністю в Донецькій області. В умовах терористичної загрози він організував роботу карного розшуку прифронтової області, брав участь у бойових діях під Дебальцево, де отримав поранення при виході з оточення.

«Особовий склад несе службу поблизу районів ведення бойових дій, тож забезпечує евакуацію місцевих жителів. Особливу увагу необхідно звернути на проведення превентивної роботи, документування та розслідування воєнних злочинів, попередження тяжких і особливо тяжких злочинів, а також вилучення з незаконного обігу зброї та вибухівки», – акцентував Ігор Клименко.

Поліція Запоріжжя забезпечуватиме тил Збройним силам та приділятиме увагу фільтраційним, контрдиверсійним заходам і відпрацюванню територій, – зазначив новий керівник Нацполіції в Запорізькій області.