Увечері 21 квітня в балці між площею Пушкіна і вулицею Гагаріна екіпаж помітив двох невідомих громадян з пакетами в руках. Розуміючи, що зараз їх будуть обшукувати, городяни кинулися навтьоки.

Проте обох молодиків затримав екіпаж патрульних. Виявилося, що затримані – жителі Дніпра, обидва 1994 року народження, повідомляє Патрульна поліція на своїй сторінці в соцмережі.

На місце викликали слідчо-оперативну групу, яка вилучила у громадян пакет із 75 баночками і 30 пластиковими контейнерами, наповненими речовиною коричневого кольору, а в барсетці лежали ще 6 контейнерів із такою же речовиною і мобільний телефон.

В коробці від ноутбука, яку мав при собі інший громадянин, було  275 баночок із речовиною коричневого кольору, а в його рюкзаку знайшли 114 баночок і 48 контейнерів з такою ж рослинною речовиною, 3 мобільних телефони, одяг, зіп-пакет із речовиною «Нацвай» і 11 200 гривень.

За словами хлопців, речовина коричневого кольору – ацетильований опій, який вони збиралися розкласти по «закладкам». Вартість вмісту контейнера становить 150 гривень, баночка “тягне” на суму вдвічі більше. Після проведення слідчих дій громадян доставили у відділення поліції.

Також з’ясувалося, що в Запоріжжі дніпряни жили в хостелі на вулиці Гагаріна. В їх кімнатці поліцейські виявили 22 капсули з наркотиком.