Світ
Телекомпанія “Аль-Джазіра” спочатку повідомила, що президент Сирії Башар Асад втік літаком до Москви, а потім і те, що втеча не вдалася – Асада було вбито по дорозі до аеропорту. Ніяких підтверджень, як і спростувань цього повідомлення, не з’явилося. Тим часом сирійські урядові війська відбили атаки повстанців, а зв’язківці протягом двох діб відремонтували перебитий кабель, через який вся Сирія була позбавлена доступу до Інтернету. Відновився й рух міжнародних авіарейсів до аеропортів Дамаска і Алеппо.
Після двомісячного безвиїзного перебування у Москві президент Росії Володимир Путін збирається відвідати з візитом Туреччину. Західна преса називає причиною відміни всіх попередніх візитів стан здоров’я російського президента і, зокрема, проблеми зі спиною.
У Єгипті Конституційний суд відклав розгляд ініціатив президента Мухамеда Мурсі з приводу нової конституції країни. Це сталося через те, що прибічники президента своїм масовим мітингом фактично заблокували приміщення суду. Тепер в Єгипті виникла ситуація правової кризи. Мурсі своїм указом заборонив оскарження в судах рішення Конституційної асамблеї і призначив референдум з прийняття конституції на 15 грудня. З іншого боку, Конституційний суд може визнати і укази президента, і текст нової конституції такими, що не відповідають діючому Основному закону країни.
В Інтернеті з’явилося повідомлення про смерть Марини Владі – відомої французької актриси, вдови Володимира Висоцького. Щоправда, воно було спростовано представником актриси, який заявив, що його 74-річна клієнтка жива й здорова.
У Росії повертаються до пенсійної реформи зразка 1992 року. Тобто пенсія знову буде залежати від рівня зарплати і робочого стажу, а не від суми страхових виплат, як зараз. Остання ділиться на строк “дожиття” пенсіонера. Ще одне нововведення – пенсіонери, які отримують понад 100 тисяч рублів на місяць, пенсійних виплат не отримуватимуть. Останнє, як стверджують юристи, може бути оскаржене у суді.
Поблизу Токіо стався обвал автомобільного тунелю. Загинуло щонайменше 9 осіб. Причиною катастрофи називають поїдені іржею болти кріплення.
На трасі М-10 “Росія” у Тверській області через снігопад зафіксовано рекордну дорожню “корку” довжиною в 200 кілометрів. З цієї нагоди харчі в придорожніх закладах підскочили у ціні в десятки разів. “Корка” фактично роз’їхалася самостійно протягом трьох діб.
Італійська серія А та російська прем’єр-ліга ввійшли в “чорний список” агенції “Sportradar” як найбільш корумповані чемпіонати з футболу в Європі. Лідером же визнано албанську першість – тут зафіксовано 97 договірних матчів за рік. Прем’єр-ліга України, а також провідні чемпіонати Європи до списку не увійшли.

Україна
МЗС України спростував широко розповсюджувану всіма ЗМІ російськомовного сегмента Інтернету інформацію про те, що пілотом літака Іл-76, який розбився в Конго, був громадянин України. Літаком вірменської компанії керував повністю вірменський же екіпаж.
Як з`ясувалося, що під час голосування в ООН за новий статус Палестини (як держави-спостерігача) українська делегація покинула зал засідань. МЗС України ніяк не прокоментував ці дії своїх дипломатів.
Асоціація міст України виступила із заявою, в якій йдеться про те, що “Нафтогаз України” вимагає від комунальних підприємств сплачувати по 4700 гривень за 1 тисячу кубометрів газу, що в рази перевищує тариф на газ для потреб житлового фонду – 1309 гривень. При цьому “Теплокомуненерго” змушують підписувати акти прийому-передачі газу за завищим тарифом з допомогою заниження у 2–3 рази обсягів газу, який використовується для виробництва теплової енергії саме для населення.
Приблизно 100 молодих людей, у тому числі і з числа “кримських козаків”, під прикриттям міліції та “Беркуту” кувалдами розгромили близько сотні будиночків кримських татар на “Галявині протесту” в селищі Молодіжному на “московській” трасі. У ту ж ніч на суботу невідомі особи закидали пляшками із горючою сумішшю будівництво соборної мечеті в Сімферополі.