У Запоріжжі вручили благодійну допомогу від дитячого фонду ООН UNICEF – планшети Lenovo – дітям з сімей вимушених переселенців, сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та з родин, які потрапили у складні життєві обставини.

Загалом цього разу представники UNICEF передали для школярів 21 планшет. Оскільки наразі діти можуть навчатися лише онлайн, міні-ноутбуки їм знадобляться для відеоуроків.

Як розповіла завідувачка сектору соціального захисту прав дітей служби (управління) у справах дітей міськради Вероніка Шершень, з початку повномасштабної війни дитячий фонд ООН UNICEF надає суттєву допомогу дітям та їхнім родинам, які потерпають від війни.

ЮНІСЕФ Запоріжжя 1
ЮНІСЕФ Запоріжжя 2

До того ж, завдяки фонду ООН UNICEF медичні послуги стають доступніші жителям Широківської територіальної громади, де отримали обладнання для двох дитячих стоматологічних кабінетів.

Обладнання вже встановлене та готове до обслуговування маленьких та дорослих широківців.

Новий кабінет стоматології відкрився в амбулаторії села Миколай-Поле. Він оснащений новим сучасним обладнанням та вже готовий приймати всіх охочих.

Техніку придбали в рамках проєкту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів територіальним громадам, які включені до Ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми», який реалізовується Дитячим Фондом ООН (UNICEF Ukraine) в Україні разом з Асоціацією міст України.

ЮНІСЕФ Широківська

ЮНІСЕФ Шипрківська 4

ЮНІСЕФ Широківьска 3

ЮНІСЕФ Широківська 2

ЮНІСЕФ Широківська 1