СБ України встановила, що мешканець Мелітополя добровільно перейшов на бік ворога та почав співпрацювати з окупантами. Його призначили начальником департаменту капітального будівництва та житлово-комунального господарства так званої «военно-гражданской администрации г. Мелитополь». Чергова маріонетка не витримала спокуси дорватися до влади, невдовзі цю «кар’єру» припинить СБУ.

Новоспечений керівник завзято взявся прислуговувати своїм господарям. Проте, більш ніж як на прибирання сміття, стрижки газонів та фарбування бордюрів його професійних навичок не вистачало.

Побоючись, що «вмінь» на довго не хватить для «високої оцінки» окупантами, він організував та особисто прийняв участь у знятті Державного прапора України на центральній площі міста та видаленні української державної символіки з адмінбудівель.

Таке підлабузництво не допоможе зраднику уникнути відповідальності, українське правосуддя дасть справедливу та сувору оцінку пособнику окупантів.

Слідчі УСБУ в Запорізькій області кваліфікували дії колаборанта за ч. 5 ст. 111-1 (добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.

Викриття зрадника здійснювались за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.