Через постійні обстріли енергомережі України у Запорізькому регіоні виникають проблеми з електропостачанням. Для збалансування системи в Запорізькому районі застосовують обмеження енерговитрат: вимикають вуличне освітлення, великі торговельні мережі зменшують інтенсивність внутрішнього освітлення приміщень, зовнішньої реклами та прилеглих територій. Також, наразі розглядається варіант заміни електротранспорту на автобуси та маршрутне таксі, аби зменшити електронавантаження у “годину пік”.

На сьогодні ситуація відносно стабільна, інформації про аварійні відключення поки не надходила. Через тимчасову окупацію деяких територій області та зниження потужностей підприємств наразі спостерігається зменшення витрат електроенергії.

За 10 днів з Запорізького геріатричного пансіонату було евакуйовано 228 осіб, з них 129 на Хмельниччину, 45 на Закарпаття та 54 в Івано-Франківськ. Ще 79 внутрішньо переміщених осіб геріатричного профілю, серед яких 28 дітей з інвалідністю, очікують евакуації.

Також евакуації підлягають 976 осіб, які мешкають на територіях активних бойових дій. На тимчасово окупованих територіях Запорізької області за наявними даними евакуації потребують 1013 осіб у чотирьох інтернатних установах.