На контролі прокуратури Василівського району – перевірка за фактом виявлення тіла новонародженої дитини.
Інформація про те, що в 20-х числах серпня цього року 40-річна К. на території одного з дачних кооперативів м. Дніпрорудного народила хлопчика та викинула у сміттєву яму, надійшла до міліції 3 вересня цього року.
Наступного дня тіло хлопчика знайшли, і жінка розповіла, що на обліку в лікарні з приводу вагітності не перебувала. 23 серпня цього року, знаходячись вдома, зрозуміла, що у неї почались пологи, та через деякий час у туалеті народила хлопчика. Загорнула дитину в куртку та залишила на вулиці. Через два дні труп дитини поклала до пакету та викинула за містом у лісосмузі в яму для сміття.
К., раніше засуджена за ч.3 ст.185 КК України (“Крадіжка, поєднана з проникненням у житло”), постійного місця проживання не має, постійно ніде не працює, зловживає спиртними напоями. Мати чотирьох дітей, які живуть в інтернаті, у 2005 році К. позбавили батьківських прав.
Наразі дослідча перевірка за цим фактом триває, остаточне рішення буде прийнято після надходження результатів розтину трупу немовля та встановлення причини його смерті.
Прес-служба прокуратури Запорізької області