Фракція Партії Володимира Буряка «Єднання»,  яка представлена в Запорізькій міській раді, спільно із підприємцями розробила та ініціювала звернення до влади про врахувння пропозицій щодо змін у новому законі

Майже в усіх регіонах України тривають мирні акціі протесту приватних підриємців щодо введення касових апаратів. Відбвся такий мітінг і у Запоріжжі.

“Дивує, з якою наполегливістю деякі представники влади не бажають чути малий та середній бізнес. Ще 21 вересня 2021 року фракція Партії «Єднання», яка представлена в Запорізькій міській раді, спільно із підприємцями розробила та ініціювала звернення до ВР та Кабміну про врахувння пропозицій робочої групи, яку утворили з ініціативи Президента. Відповідь надійшла лише від одного адресата – міністерства фінансів”, – розповів голова фракції Партії Володимира Буряка “Єднання” Геннадій Наумов.

Не зрозуміла принципова відсутность реакції від влади на логічні пропозиції фізичних осіб підприємців, яких в Україні зареєстровано майже 2 млн.

“Також дивно, що немає щодо цієї проблеми звернення депутатів партій, які мають представництво у ВРУ”, – підкрелює Геннадій Наумов.