Міська влада Запоріжжя приступила до реконструкції парку Трудової Слави. Міський голова Олександр Сін провів першу оперативну нараду за участю архітекторів, керівників комунальних підприємств і підрядних організацій, які братимуть участь в реконструкції.

КП “ЕЛУАШ” вже виконує роботи на центральній пішохідній алеї. Тут виробляють демонтаж старого асфальтного покриття, бордюрів, потім покладуть нову тротуарну плитку чотирьох кольорів, встановлять малі архітектурні форми і декоративні підпірні стінки. У планах також демонтаж старих конструкцій дитячого майданчика та встановлення нового містечка з ігровими елементами для дітей молодшого та середнього віку.
За словами автора проекту архітектора Сергія Васильєва, весь комплекс робіт передбачає реконструкцію парку від проспекту Леніна до вул. Перемоги, а з планами реконструкції городяни можуть ознайомитися на стенді, який встановлено на початку пішохідної алеї парку.
Запорізький міський голова Олександр Сін зазначив, що міська влада планує зробити парк Трудової Слави центральним і улюбленим місцем відпочинку городян. Програму повної реконструкції парку розраховано на три роки. На першому етапі, який буде завершено до Дня міста, заплановані роботи по чотирьох напрямках: реконструкція пішохідної алеї, освітлення, будівництво підпірних декоративних стінок і реконструкція дитячого майданчика. В планах комплексної реконструкції парку, яка розрахована на три роки, також буде передбачено будівництво декоративної арки, “мотузкового парку” і каруселі, фонтана та великої кількості зелених насаджень.
“У майбутньому тут з’являться три зони відпочинку для дітей різного віку і для людей старшого покоління. На найближчій сесії ми також заплануємо виділення коштів на реконструкцію прилеглих до парку вулиць Південноукраїнської і Чубаря з облаштуванням паркувальних майданчиків, щоб провести повний комплекс благоустрою цієї території в центрі міста”, – розповів Олександр Сін.
Запорізький міський голова Олександр Сін зазначив, що цього року місто планує витратити на проведення першого етапу реконструкції парку Трудової Слави близько 5 мільйонів гривень.
Фото Володимира ШЕРЕМЕТА