23 квітня за ініціативи міського голови Запоріжжя Володимира Буряка відбувся суботник у парку Перемоги. Напередодні травневих свят і найголовнішого з них – свята Перемоги, разом з ветеранами війни і праці прибрати улюблене місце відпочинку городян прийшли сам мер, його заступники, начальники управлінь, працівники Запорізького міськвиконкому, облдержадміністрації, комунальних підприємств міста та активісти громадських екологічних організацій.

– Важливо, що зібралися не тільки ветерани, а й представники різних поколінь: молодь, люди середнього віку, хтось прийшов з дітьми, – зазначив Володимир Буряк. – Ветерани своїм життям і працею показали, що вони зробили для Запоріжжя. І це приклад для нас, ми у них вчимося. До того ж, спільна праця згуртовує людей. Тільки разом ми можемо навести порядок і в нашому спільному домі – зробити наше місто чистішим, красивішим, комфортнішим.

Видалася гарна погода, і більше 300 людей завзято і з задоволенням, під динамічну музику прибирали листя і сміття, повалені вітром дерева, фарбували місток через «Червону річку», працівники «Зеленбуду» обрізали з дерев сухе гілля.

– Настрій дуже гарний! Це просто чудово у вихідний день подихати свіжим весняним повітрям, попрацювати фізично, ще і користь рідному місту принести. Хай нам заздрять ті, хто залишився вдома, – сказала кореспонденту «ЗС» в.о. начальника управління з питань охорони здоров’я міської ради Вікторія Ушакова.

Головний спеціаліст відділу приватизації департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міськради Мирослава Шкалікова прийшла на суботник зі своєю собачкою – йоркширським тер’єром на ім’я Хадіжа. «Хадя –  гарний помічник у таких справах. Вона розважає, піднімає настрій і приносить людям радість», – сказала Мирослава.

Міський голова Володимир Буряк зізнався журналістам, що має дачу і любить працювати там:

– У мене великий сад, більше ста дерев, – розповів Володимир Вікторович. – Сам за ними доглядаю – обрізаю, обприскую. А там, дивись, дітям і онукам будуть плоди…

У прибиранні парку Перемоги було задіяно  близько 20 одиниць різноманітної техніки:  трактори з причепами,  навантажувачі, «КРАЗи», сміттєвоз, поливальна машина, газонокосарка, машина-порохотяг. Все це, а також інвентар, надали міські комунальні підприємства.

Після завершення суботника для ветеранів було організовано традиційну «солдатську кашу».

До речі, за словами директора КП “Титан” Лариси Іщенко, у парку Перемоги до 9 Травня буде висаджено дві великі клумби із живими квітами. Одна клумба буде в кольорах українського прапору.

Ірина ГАВРИЛЕНКО, фото Володимира ШЕРЕМЕТА