Саме під таким девізом податківці Жовтневого району проводять зустрічі, святкові заходи із колишніми колегами – ветеранами податкової служби, які багато років віддали служінню державі, своєю наполегливою працею дбали про наповнення бюджетів усіх рівнів. І День ветеранів, який відзначався 1 жовтня – не став виключенням.
Днями начальник державної податкової інспекції у Жовтневому районі Юліана Козаченко зустрілася із ветеранами податкової служби району. Вітаючи їх зі святом, вона зазначила, що встановлення свят – Дня людей похилого віку та Дня ветерана – засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення суспільства до найстарших представників громади.
– Ваша праця, ставлення до людей та духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді. Турбота про людей похилого віку – справа усіх нас, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. Ви пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли найкращі традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави, – підкреслила Юліана Козаченко.
Вона побажала ветеранам-податківцям міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра і віри у краще життя, добробуту, успіхів та активного довголіття!
ДПІ у Жовтневому районі