У Запоріжжі поліція оголосила містянину про підозру у скоєнні хуліганства. Знаходячись в стані алкогольного сп′яніння, чоловік пошкодив автомобіль швидкої медичної допомоги. Особу правопорушника встановили дізнавачі в ході досудового розслідування.

5 липня 2022 близько 14-ї годині до будинку по вулиці Радіаторній за викликом прибула бригада швидкої медичної допомоги. В цей час у дворі знаходився нетверезий чоловік. Перебуваючи в неадекватному агресивному стані та викрикуючи нецензурну лайку, він ударив кулаком по лобовому склу медичного автомобіля та розбив його.

Відомості про вказану подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України.

Дізнавачі сектору дізнання відділення № 1 Запорізького районного управління поліції в рамках провадження вжили вичерпні заходи та встановили особу правопорушника. Ним виявився житель Запоріжжя 1973 року народження. Свої дії хуліган пояснив тим, що у такий спосіб намагався примусити водія швидкої змінити місце паркування.

Сьогодні, 27 липня, за погодженням Вознесенівської окружної прокуратури, фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення. Згідно санкції інкримінованої статті, дії чоловіка караються штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.