На фестивалі «Khortytsia Freedom» запоріжці та гості міста зможуть не лише послухати гарну музику, а й відпочити на різноманітних локаціях.

На фестивалі «Khortytsia Freedom» запоріжці та гості міста зможуть не лише послухати гарну музику, а й відпочити на різноманітних локаціях.

Під час фестивалю «Khortytsia Freedom» організатори підготували для відвідувачів захоплююче дозвілля. 1 та 2 вересня у парку Металургів ім. В. Сацького, де проходитиме фестиваль, будуть працювати різноманітні розважальні локації.

Велика окрема зона розваг передбачена для дітей. Тут відбудуться майстер-класи, анімаційна програма, будуть працювати каруселі для малечі.

Поряд розташується фудзона. Кулінарними шедеврами відвідувачів фестивалю будуть дивувати кращі ресторатори Запоріжжя, Дніпра, Харкова та інших міст України.

Познайомитися з історією Запоріжжя гості «Khortytsia Freedom» зможуть під час захоплюючих екскурсій, які проведуть кращі гіди міста.

Також у програмі «Khortytsia Freedom» – спортивні змагання: перегони на байдарках «Шлях на Січ» та rope-jumping з неймовірним видом на о. Хортиця.

Старт роботи розважальних локацій – з 12:00. Музичні виступи розпочнуться о 17:00.