Апеляційний суд Запорізької області задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Запорізької області та виніс новий вирок у резонансній справі “чорних ріелторів”. Колишній директор нікопольського агентства нерухомості «Добробут» – організатор злочинів Р., який ініціював, регулював і спрямовував  злочинну діяльність інших співучасників, отримав максимальне покарання – довічне позбавлення волі.

За даними цієї справи, мешканці Дніпропетровської області Р., його спільники Ч. та К., а також безпосередній виконавець вбивства С., протягом липня-вересня 2008 року з метою заволодіння квартирами громадян, які зловживали спиртними напоями, вбили трьох з них за обтяжувальних обставин. Хід судового розгляду цієї справи неодноразово висвітлювався журналістами, захисники підсудних у численних виступах у ЗМІ наголошували нібито на непричетності їх підзахисних до злочинів, які були їм інкриміновані, намагалися будь-що зробити так, щоб вбивці уникнули відповідальності. Та держобвинуваченню вдалося довести провину цих осіб у вчиненні жорстких убивств у судах двох інстанцій. Прокуратура області орієнтувала суд на призначення вбивцям максимальних строків покарання.

Згідно з вироком Запорізького райсуду від 16 квітня минулого року Р. як організатор вчинення злочину був засуджений до 15 років позбавлення волі, тоді як безпосередній виконавець вбивств С. отримав довічне  ув’язнення, а спільники Ч. та К. –   реальні строки позбавлення волі. Не погоджуючись з надто м’яким покаранням організатору вчинення злочинів, прокуратура області оскаржила вирок в цій частині в апеляційному порядку. Апеляційний суд області погодився з доводами прокурора, скасував вирок першої інстанції та постановив новий.