У ракурсі п’яти кілець
Як запоріжці у Лондоні виступали
Належно змагались посланці нашого краю на Іграх XXX Олімпіади.
Легкоатлетка Марія Ремень, окрім “бронзи”, здобула 9 місце в бігу на 200 метрів, а теж “бронзова” Олеся Повх – 17 місце в бігу на 100 метрів.
Віталій Наконечний після неприємного інциденту з апеляцією Японії, яка пересунула команду українців з третього на четверте місце, все ж підтвердив своє високе реноме в провідній шістці кращих спортивних гімнастів планети у вправах на коні.
Інший запорізький гімнаст Олег Степко також у загальнокомандному заліку посів 4 місце.
Євгенія Гомон в групових вправах з художньої гімнастики зайняла 5 місце.
Легкоатлет Олексій Касьянов зайняв 7 місце в десятиборстві. Після першого дня змагань спортсмен тримався в четвірці кращих. Проте перед останнім видом програми десятиборства в бігу на 1500 метрів він посів 7 сходинку, набравши 8283 очка.
Наша стрибунка у воду Вікторія Потєхіна зайняла 8 місце в синхронних стрибках з 10 метрів. На Іграх в Лондоні вихованка СК “Мотор Січ” виступала в парі з киянкою Юлією Прокопчук.
Плавець Сергій Фролов зайняв 10 місце в запливі на 1500 метрів вільним стилем.
У стрибках у воду з 10-метрової вежі Антон Захаров зайняв 15 місце.
Дзюдоїст Георгій Зантарая зайняв 18 місце у ваговій категорії 60 кг.
Інший наш дзюдоїст Станіслав Бондаренко також зайняв 18 місце, але у ваговій категорії +100 кг.
Запорізький спортсмен з греко-римської боротьби В’югар Рагимов зайняв 18 місце у ваговій категорії 55 кг. Ще один борець Євген Орлов посів 18 місце у ваговій категорії 120 кг.
Легкоатлетка Вікторія Рибалко зайняла 22 місце зі стрибків у довжину. Її подруга Ганна Гацько посіла 22 місце в метанні списа.
Плавець Ілля Чуєв був тридцять четвертим в запливі на 200 метрів батерфляєм.
Футбол
Нульова нічия
На стадіоні “Арена Львів” у присутності 33153 глядачів підопічні Олега Блохіна зіграли товариський матч зі збірною Чехії.
Рахунок так і не було відкрито. Розійшлись миром – 0:0.
Футболісти збірної України вперше у своїй історії не змогли перемогти у Львові…
Виступали наші у такому складі: П’ятов, Селін, Хачеріді, Ракицький, Бутко, Тимощук (Ротань, 46), Гармаш (Безус, 72), Коноплянка (Гусєв, 46), Девич (Степаненко, 71), Зозуля, Селезньов (Ярмоленко, 46).
Українська збірна поки що сорок п’ята…
Міжнародна федерація футболу (ФІФА) оприлюднила традиційний щомісячний рейтинг національних збірних.
Україна посідає в цьому рейтингові сорок п’яте місце. А першість утримують іспанці – чинні чемпіони світу і Європи.
Єврокубкові суперники наших
Відбулося жеребкування раундів плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів і Ліги Європи.
Київське “Динамо” у Лізі чемпіонів зіграє із німецькою “Боруссією” (Менхенгладбах). Дебютний матч кияни проведуть в гостях.
Перші сутички пройдуть 21–22 серпня, двобої у відповідь – 28–29 серпня.
У Лізі Європи харківський “Металіст” гратиме із бухарестським “Динамо”. Перша гра у хлопців Мирона Маркевича на виїзді.
У гості до чеського “Слована” першої гри поїде дніпропетровське “Дніпро”.
Перші матчі – 23 серпня, поєдинки у відповідь – 30 серпня.