Олександр Шацький заявив сьогодні, 17 жовтня, що знаходиться останній день на посаді обласного прокурора, адже в середу в Запоріжжі приїде генпрокурор Юрій Луценко представляти нового голову обласної прокуратури. Шацький натякнув, що новий правоохоронець – не з місцевих.

Нагадаємо, раніше цю посаду в ЗМІ пророкували харківському заму обласного прокурора Валерію Романову.

Крім того, Шацький намір судитися через свого відсторонення від посади, яке послідувало після перевірок ГПУ. Прокурора звинувачують в «зливі» секретної інформації.

На думку Шацького, перевірка була замовною, адже у ній взяли участь  28 осіб замість передбачуваних 2-х. Як повідомлялося раніше, в результаті перевірки розпочато розслідування, на час якого Шацького відсторонили від посади.

Облпрокурор також відкрив можливу причину свого “гоніння”: він був одним з тих прокурорів-підписантів, які просили Петра Порошенка не ставити на пост Генпрокурора партійних функціонерів, і був проти призначення Юрія Луценка.

Шацький зазначив, що категорично відмовився переходити на інше місце, і не збирається надалі оскаржувати рішення і проситися назад.

Всі звинувачення на свою адресу прокурор заперечує і називає свої неприємності політичним замовленням з боку запорізького губернатора Костянтина Бриля, з яким у нього був конфлікт.