Пресслужба міськради повідомила, що інформація, опублікована сайтом, не відповідає дійсності

Як писав сайт “Запорозька Січ”, сьогодні мер Запоріжжя Володимир Буряк провів нараду з питань екології, де висунув жорсткі вимоги до промислових підприємств щодо зменшення викидів.

Разом з тим, на інформаційному сайті «Индустриалка» сьогодні вийшла публікація з заголовком: «Мэр Запорожья: Фильтры на заводах – работают».  119046461_254176782376838_2539401016140024409_n

В пресслужбі міського голови офіційно повідомили, що ця інформація не відповідає дійсності. Подібних заяв під час наради не робилося. Навпаки, мер Запоріжжя Володимир Буряк поставив перед промисловими підприємствами міста вимогу забезпечити повноцінну роботу фільтрів та іншого очисного обладнання та зазначив, що повітря в місті має відповідати нормам. Разом із тим, міський голова дав підприємствам 2 тижні аби розробити перелік ефективних заходів для покращення екологічної ситуації в місті. Зокрема, Володимир Буряк зазначив, що враховуючи численні скарги запоріжців на якість повітря, можна зробити висновок, що “існуючі фільтри не справляються”.

В пресслужбі повідомили, що журналісти сайту «Индустриалка» не були присутні на нараді в міській раді. Також від журналістів вимагають офіційного спростування інформації на сайті. Об’єктивне висвітлення наради міського голови Володимира Буряка з питань екології можна прочитати на офіційному сайті Запорізької міської ради за посиланням.

Читайте також: Мер Запоріжжя висунув жорсткі вимоги до промислових підприємств щодо зменшення викидів