Ворог сьогодні завдав шість ракетних ударів по Запоріжжю.

армія рф здійснила чергову атаку по території обласного центру. Ракети вдарили по території одного зі спальних районів. Також пошкоджено цивільну інфраструктуру міста.

У результаті влучань однієї з ракет у двох багатоповерхових будинках відбулося займання в оселях з 2-го по 4-й поверхи, зруйновані квартири, вікна та балкони. Уламками та вибуховою хвилею пошкоджені сусідні будинки та поруч припарковані автомобілі.

Інші ракети влучили по територіях складських приміщень, СТО та відкритій місцевості цього ж району.

За інформацією начальника Запорізької ОВА Юрія Малашка, кількість постраждалих від терористичного акту росії в Запоріжжі зросла до 33.

“На зараз в нас 33 постраждалих. Одна людина загинула.  Всього госпіталізовано 28 осіб. Троє дітей віком 5, 7 і 9 років зараз знаходяться в лікарні з легкими пораненнями. “Тяжких” у нас троє дорослих людей. Є інформація, що в квартирі куди саме було влучання, можуть бути люди. Попередньо, літня пара”.

До мешканців будинків, які постраждали від сьогоднішніх обстрілів, звертається міськрада.

Ви можете отримати допомогу від наших міжнародних партнерів. Для цього вам необхідно пройти процедуру реєстрації.

Завтра, починаючи з 9 ранку, ви можете звернутися до намету міської ради, встановленому біля ваших будинків, та залишити там свої контактні дані, на основі яких будуть сформовані списки для надання вам гуманітарної і фінансової допомоги.

Пошуково-рятувальні роботи тривають.