Управління туризму Запорізької міської ради запросило знімальну групу телепередачі «Феєрія мандрів» на чолі з її ведучим та засновником  Ігорем Захаренком для зйомок у м.Запоріжжя.

«Феєрія мандрів» – це телепередача, яка виходить на всеукраїнському телеканалі «5 канал». Завдяки зйомкам цієї передачі у нашому місті ми зможемо просувати туристичний продукт м.Запоріжжя на всеукраїнському рівні, підвищивши туристичний потік за рахунок внутрішнього туризму.

Могутні скелі о.Хортиця, сакральні святилища, мальовничі розливи Дніпра, катання на каяках в Запорізьких джунглях –  це лише мала частина екскурсійного маршруту Ігоря Захаренка та його знімальної групи.

Начальник управління туризму Сергій  Білов глибоко переконаний, що розвиток туристичної діяльності безпосередньо залежить від іміджу міста та його привабливості  для потенційного туриста. Ми покращуємо цей імідж шляхом співпраці з відомими людьми і “лідерами громадської думки”.

У передачі Запоріжжя показано дуже різноплановим, як це і зазначено в “Концепції  розвитку туризму м.Запоріжжя” – 7 різнопланових напрямків туризму, 7 об’єктів у кожному напрямі.

Ігор Захаренко зазначив: «Скільки подорожую білим світом, не перестаю дивуватися, наскільки багато неймовірних міст є на нашій планеті. Та все ж є такі, котрі особливо дорогі нашому серцю. Зараз я в місті, чия слава гримить крізь віки,  і де пройшли 5 незабутніх років мого студентського життя. Я  щиро вірю,  що Запоріжжя буде туристичним».