25 жовтня перший заступник міського голови Дмитро Свіркін побував з робочою поїздкою у Шевченківському районі та проконтролював, як проходить кронування та обрізка дерев.
У цей день “зеленбудівці” обрізали зелені насадження на вулиці Академіка Івченка. Місцеві жителі розповіли, що піднімали це питання з 2008 року, вулиця була проблемною – гілки розрослися і заважали лінії електропередач, частими були випадки падіння сухих гілок, а поруч знаходиться школа. За негоди і сильного вітру постійно виникала загроза обриву проводів, створення аварійних ситуацій.
Дмитро Свіркін зазначив: “Цього року в місті вже видалено більше двох тисяч аварійних дерев, на тисячах дерев виконано обрізку сухих гілок. У порівнянні з минулими роками кількість повалених під час негоди дерев зменшилася у декілька разів”.
Директор КРБП “Зеленбуд” Юрій Гарбер розповів, що в роботах на вулиці Академіка Івченка задіяно дві бригади пильників підприємства, ще дві бригади забезпечують вивіз гілок. Також задіяно більше десяти робочих, дві автовишки та два трактори.
Всього тут кроновано більше 20 дерев. Робочі розповіли, що гілки вивозять на звалище за селищем Леваневського. На наше питання щодо утилізації та подальшої долі обрізаних гілок Юрій Гарбер відповів, що за необхідності малозабезпечені громадяни можуть використати сухостій для опалення свого житла, є плани видати дрова таким сім’ям.
Фото автора