Міський голова оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – юрисконсульта відділу містобудівного моніторингу та містобудівного кадастру департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради.
Вимоги до конкурсантів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років, навички роботи на комп’ютері, володіння державною мовою.
Необхідні документи:
– заява про участь у конкурсі;
– заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
– дві фотокартки розміром 4х6 см;
– копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
– декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”;
– копія першої та другої сторінок паспорта громадянина України;
– копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
Відповідно до Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” та указу Президента України від 25.01.2012 № 33/2012 “Про порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування”, протягом трьох днів з дати одержання повідомлення про результати конкурсу кандидат надає письмову згоду на проведення спеціальної перевірки та медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров’я.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення.
Звертатися за адресою: 69037, м. Запоріжжя, вул. Зелінського, 3, департамент архітектури та містобудування Запорізької міської ради, кабінет 209.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефонами: 213–39–43; 233–33–32.