В листопаді можуть розпочатися роботи по будівництву нового пасажирського терміналу в Міжнародному аеропорту «Запоріжжя». Про це минулої п’ятниці заявив запорізький міський голова Володимир Буряк.

– У нас відбулися дві події. По-перше, визначений підрядник будівництва терміналу. По-друге, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав розпорядження про затвердження проекту будівництва терміналу. Це підтверджує, що запорізькому аеропорту бути, у Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» велике майбутнє, – розповів він. – Дякую Володимиру Гройсману та віце-прем’єру Володимиру Кістіону за підтримку запорізького проекту.

Міский голова зазначив, що пропускна спроможність нового терміналу вартістю близько 548 млн. гривень складатиме 400 осіб на годину. Та нагадав, що ремонт дороги до аеропорту вже практично закінчений, залишилося небагато робіт по освітленню.

Наступним кроком стане підписання договору з підрядником будівництва. Володимир Буряк впевнений: якщо не виникне ніяких додаткових питань, то в першій половині листопада такий договір буде підписаний. Після чого і мають розпочатися роботи з будівництва терміналу.