30 червня міський голова Володимир Буряк представив колективу КП «Водоканал» нового генерального директора Олексія Нікіфорова. Вітаючи його з призначенням, мер поставив колективу підприємства завдання, які мають бути виконані першочергово.

«Я вдячний всім за те, що ви працюєте в складних умовах з прибутком, – сказав Володимир Буряк. – Але потрібно завершити проекти, розпочаті в минулому році. Перш за все – ремонт каналізаційних колекторів, реконструкція хлораторної Дніпровської водопровідної станції № 1 та № 2», – зазначив міський голова.

У свою чергу Олексій Нікіфоров подякував усім присутнім за довіру. Відповідальність за КП «Водоканал» брати на себе новий директор не боїться, адже у нього вже є досвід підвищення ефективності роботи підприємств.

«Завдання, які стоять переді мною, я зрозумів. Найголовнішими завданнями нашого підприємства є підвищення ефективності роботи у всіх напрямках, зниження витрат електроенергії, скорочення втрат води, а також втілення в життя інвестиційних проектів, направлених на покращення якості води», – підкреслив Олексій Нікіфоров.

Довідка

Олексій Вікторович Нікіфоров народився в Запоріжжі. Вищу освіту здобув в Запорізькій державній інженерній академії за двома спеціальностями: «Теплоенергетика» та «Менеджмент організацій (управління персоналом)».

Свою професійну діяльність почав на металургійному комбінаті «Запоріжсталь». З 2000 до 2014 року пройшов шлях від слюсаря-ремонтника до заступника начальника цеху.

З 2014 до 2016 року працював  в компанії «Метінвест-СМЦ» у місті Кривий Ріг. З 2015 року був призначений на посаду директора філіалу, де здійснював координацію діяльності щодо збільшення об’ємів продажу і підвищення ефективності роботи філіалу.

Тетяна Науменко, фото автора