З 22 травня буде скасована ще частина обмежень

На сьогоднішньому засіданні Кабінет міністрів України прийняв рішення про черговий етап послаблення карантину з 22 травня. Зокрема,  він стосуватиметься відновлення роботи транспорту та відкриття дитячих садочків.

Так, в тих регіонах, де епідеміологічні показники відповідають встановленим МОЗ критеріям, а саме в яких за тиждень на 100 тисяч населення налічується в середньому менше 12 нових випадків COVID-19, середня кількість тестувань становить не більше 12, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, складає менше 50%, відновлюється робота громадського транспорту, зокрема міського, приміського та внутрішньообласного сполучення. З 25 травня планується відновити роботу метро та відкрити дитсадки.

Окрім цього, з 22 травня буде дозволено проведення спортивних заходів за участі в них до 50 людей без глядачів, участь у релігійних заходах, діяльність готелів, повідомляє пресслужба Кабміну. 2fff0202-6e41-4ada-8fc4-4ee6378b7fab

Міжобласне транспортне сполучення планується відновити на початку червня за умов сприятливої епідситуації. Відновлення рейсових авіаперевезень і відкриття аеропортів розглянуть після 15 червня, коли країни-партнери почнуть відкривати свої кордони.

Читайте також: У Запоріжжі підприємці продовжують порушувати карантин