Уряд встановив нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусу

Запроваджені зміни дозволять низці підприємств працювати в умовах карантинних обмежень.

Серед нововведень наступні

  1. Ковідний сертифікат про вакцинацію матиме дві опції – “жовту”(інформація про перше щеплення) та “зелену” (інформація про повний курс вакцинації).
  2. У випадку запровадження “жовтої зони” школи, коледжі, університети працюватимуть за умови, якщо не менше 80% працівників матимуть перше щеплення, або пройдуть повний курс вакцинації
  3. Для “червоного рівня” головною умовою продовження роботи освітніх закладів є наявність у 100% працівників “зеленого” ковідного паспорту.

Разом з тим, обмеження “жовтої” зони не застосовуватимуться, якщо всі відвідувачі та не менше 80% працівників розважальної та організаторів масових заходів отримають хоча б першу вакцину чи пройдуть повний курс вакцинації від коронавірусу.

У “червоній” зоні обмеження не застосовуватимуться для закладів, працівники та відвідувачі яких матимуть ковідний сертифікат, що засвідчує проходження повного курсу вакцинації від коронавірусу.

Також при перетині кордону України, громадяни що мають “жовтий” чи “зелений” ковідний сертифікат, звільняються від обов’язкової самоїзоляції. Про цеповідомляє пресслужба міністерства охорони здоров’я України.

Читайте також: У Запорізькій області знов активізувався COVID-19