На воді загинула дівчинка.

27 липня о 13:20 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про те, що у річці Дніпро поблизу одного із сіл Запорізького району зникла дитина.

В ході попереднього розслідування, з’ясувалося, що 11-річна дівчинка в одязі пішла купатися разом з друзями без нагляду дорослих, – повідомляють у ГУ ДСНС у Запорізькій області.

Через сильну течію дитину стало зносити, а згодом вона зникла з поля зору.

Водолази Аварійно-рятувального загону спецпризначення обстежили 1000 кв.м акваторії річки, виявили тіло дитини на дні, доставили його на берег та передали поліції для проведення судмедекспертизи.

За фактом події відповідними органами ведеться розслідування.

Від ГУ ДСНС залучалось 5 рятувальників та 1 одиниця техніки.

Рятувальники нагадують, що відповідно до позачергового засідання регіональної комісії ТЕБ та НС Запорізької області від 06 квітня 2023 року, прийнято рішення про заборону відвідування населенням місць масового відпочинку на водних об’єктах. Тому, усі місця для купання, навіть ті, що до 2022 року були офіційно дозволеними, зараз, в умовах війни, відвідувати заборонено.

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду та змалечку навчайте їх основам безпеки! Не допустіть трагедій в ваших родинах!