Ветеран товариства “Колос”, гирьовик Тимофій Косенко з села Червоноармійське Якимівського району Запорізької області вже в 17-й раз став чемпіоном світу та в 12-й – чемпіоном Європи серед ветеранів. За свої досягнення він нагороджений міжнародним орденом “Крилатого лева” та золотою гирею.
Цього разу чемпіонат світу, Європи та країн СНД проходив в Архангельську (Росія). У ньому брали участь більше 300 спортсменів з 19 країн. Україну представляли шість гирьовиків. У своїй ваговій та віковій категоріях (60–64 роки, до 90 кг) Тимофій Косенко брав участь у декількох видах. Одним із найбільш складних був напівмарафон: потрібно було якомога більше разів підняти 16-кілограмову гирю протягом 30 хвилин з одним перехопленням. Він “вирвав” її 658 разів і поліпшив своє ж минуле досягнення на 10 ривків! Тимофій Косенко побив ще один свій рекорд – протягом трьох хвилин “вирвав” пудову гирю 95 разів. А в “Довгому циклі” (вид змагань) однією рукою протягом 10 хвилин “виштовхнув” гирю 188 разів!
Після цього чемпіонату світу колекція медалей видатного спортсмена-ветерана поповнилася ще на 11 золотих і 3 срібних медалі.