У середу відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин.

Василь Полюсов

Вів засідання голова комісії Василь Полюсов. У роботі взяли участь депутати Андрій Бережний, Сергій Гладченко, Андрій Іванов, Тетяна Поліщук, Сергій Пшигоцький, Неоніла Сепп, Людмила Шаталова.
На початку Василь Полюсов привітав присутніх з 92-ю річницею створення Запорізької міської ради.
Перед членами комісії з повідомленнями стосовно проектів рішень, що пропонуються для внесення до порядку денного тридцять другої сесії міської ради, яка відбудеться 25 лютого, виступили представники кількох департаментів і управлінь. Більшість пропонованих проектів депутати вирішили винести на сесію міськради.
На засіданні розглянуто проекти рішень про поновлення ПАТ “Інтурист-Запоріжжя” договору оренди землі на бул. Центральному, 4 для організації благоустрою; продовження ФОП В.Полетахіній права оренди землі на пр. Моторобудівників, 17 для розташування торговельного павільйону з реалізації квітів у складі торговельного комплексу; припинення ПП В.Глазкову та І.Єлісєєвій права користування земельною ділянкою на вул. Дивногірській, 4 і скасування рішення міської ради від 20.04.2005 № 44/356 “Про передачу в оренду ПП В.Глазкову та І.Єлісєєвій земельної ділянки на вул. Дивногірській, 4 для розташування адміністративної будівлі і службових гаражів”; внесення змін до рішення міської ради від 5.09.2012 № 65/124 “Про передачу у власність гр. П.Буренкову земельної ділянки на вул. Поточній, 6 для розташування капітального гаражу № 6”; надання дозволу гр. О.Ковальчуку на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Софіївській (біля будинку № 220-а) для спорудження та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Із інформацією з цих та інших земельних проектів виступила начальник управління з питань земельних відносин міськради Юлія Сколибог.
З окремих питань депутати вирішили організувати виїзди на об’єкти задля детальнішого вивчення проблем.