Тури на каяках розраховані як для новачків, так і для досвідчених спортсменів

Наш регіон пропонує безліч цікавих маршрутів, аби організувати подорож на воді. Таємничі зелені плавні, озера, затоки та справжні “джунглі” в межах Запоріжжя – це вже чудові причини поплавати на каяках. До речі, зробити це може будь-яка людина віком від трьох років, не залежно від рівня фізичної підготовки. Для того, щоб організувати собі таку “водну” прогулянку, можна вибрати тур у будь-якому каяк-клубі або взяти плавзасіб в оренду. Пропонуємо вам добірку мальовничих турів водою.

Плавні Домахи

Легкий маршрут дозволяє відвідати протоку Домаха. Саме її часто називають джунглями Запоріжжя. Тур дозволяє швидко дістатися до красивих місць і швидко повернутися.
Сам маршрут проходить в нижніх плавнях Запоріжжя, через затоки Балабинська і Кушугумська. Загадкова і неповторна протока Домаха, найглибша протока плавнів Левкова яма та протока Зміїна нікого не залишать байдужими. На шляху зустрічаються локально в невеликих кількостях білі лілії (лотоси).

Озеро Закитне

Маршрут рекомендується тим, хто вже був хоч раз на одному зі стартових маршрутів. Озеро Закитне отримало таку назву, тому що щороку воно заростає білою лілією. Озеро велике за площею, тому килим з лотосів перевищує будь-які очікування.

Маршрут проходить по середній частині плавнів. Люди вже зустрічаються тут рідше, тому що сюди можна добратися тільки на плавзасобах. Також є безліч диких тварин і рослин.
Маршрут проходить через Балабинську та Кушугумську затоки, протоку Домаха, озеро Закитне, південний Мірошник, Левкову Ями та протоку Зміїна.

Озеро Лиман

Прогулянка на байдарках повз плавнів о.Хортиця на озері Лиман – це унікальне місце в південній частині острова Хортиця, між с. Нижня Хортиця та с. Розумівка. Його називають Запорізькою Венецією через будиночки та особняки, які збудовані просто на воді.  Поруч знаходяться плавні о.Хортиця, але це зона тепер закрита для проходу будь-яких суден  й патрулюється службою охорони заповідника о.Хортиця й водною поліцією.

Навколо острова Хортиця

Тур розрахований на досвідчених каякерів. Оберіть цей маршрут, якщо ви досить вправно володієте каяком, прагнете побачити нові незвідані природні багатства дніпровських плавнів.  Маршрут за протяжністю є досить довгим –  32-35 км і підійде туристам з досвідом водних прогулянок. Під час прогулянки на каяках, ви побачите скелі Верхня та Нижня Голова, Думну скелю, міст Преображенського, Совутину скелю, Запорозьку Січ, острів Дубовий, ДніпроГЕС, острів Байду та Хортицькі плавні.