Міський голова Запоріжжя дав доручення встановити світлофор біля Палацу спорту “Юність”

Сьогодні під час особистого прийому до мера Володимира Буряка звернулися запоріжці з проханням встановити по вулиці Перемоги додатковий кнопковий світлофор, а також вирішити проблему з транспортом по цій вулиці.

Мешканець Запоріжжя Олександр Зубов наголосив на необхідності встановлення нового світлофору біля Палацу спорту «Юність».

– Там знаходиться «Юність», «Козак Палац», школа вищої спортивної майстерності, дитсадок, житлові будинки. Тому світлофор потрібен. На серпневу сесію зробимо перерозподіл коштів за програмою інфраструктури, та через місяць після виділення фінансування світлофор має бути встановлений, – сказав Володимир Буряк.

Не менш важливим було питання організації роботи комунального транспорту по вулиці Перемоги. Наразі там курсують лише тролейбуси №9, які запоріжцям доводиться довго чекати на зупинках.

– Я даю управлінню транспорту та районній адміністрації доручення з’ясувати, чи потрібен там ще один муніципальний маршрут, а також розглянути можливість скорочення інтервалу руху 9-го тролейбусу, щоб людям було зручніше пересуватися комунальним транспортом. У тому районі знаходяться каскад фонтанів «Райдуга», площа Маяковського, палац спорту «Юність», будуються нові житлові будинки, тож транспорт там потрібен, – зазначив Володимир Буряк.

Під час прийому до міського голови також звернулися мешканці гуртожитку для переселенців. Люди просили залишити чергових, які відповідають за безпеку. Їх вимушені були скоротити, бо держава більше не виділяє кошти на зарплатню для цих людей.

Міський голова доручив вирішити питання безпеки та встановити в гуртожитку решітку та двері з кодовим замком, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, в Запоріжжі ввели нові правила для водіїв громадського транспорту.

Читайте також: У Запоріжжі їздитиме більше тролейбусів з кондиціонерами.