Голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров анонсував кадрові скорочення у Запорізькій обласній раді, повноваження якої тепер передані ЗОВА, а також об’єднання низки комунальних закладів обласного підпорядкування.

«Буде скорочено двох з трьох заступників голови обласної ради. З 90 співробітників обласної ради ми скоротимо до 45 співробітників апарату обласної ради. Це нам дозволить зекономити щонайменше 14 мільйонів гривень вже в цьому році, які ми зможемо направити на оборону і на підтримку наших Збройних сил України», – розповів Іван Федоров.

Голова ЗОВА зазначив, що один заступник голови обласної ради обходився бюджету громади Запорізької області щонайменше у два мільйона гривень.

За його словами, на ці зекономлені кошти можна закупити тисячу FPV-дронів для потреб фронту.

Також Іван Федоров проанонсував об’єднання та реформування комунальних закладів Запорізької обласної ради.

«Но сьогодні з 15 установ соціального захисту лише в чотирьох є контингент – тобто люди, які отримують в цих закладах послуги. З усіх інших контингент вивезли на захід України ще навесні 2022 року. Але сьогодні всі ці заклади, які стоять порожні, повністю фінансуються обласним бюджетом. Це абсурдна ситуація».

Голова Запорізької області проанонсував об’єднання великої кількості закладів, скорочення адміністративного персоналу та скорочення видатків обласного бюджету, які можна буде направити на підтримку ЗСУ.

Також, за його словами, реформа торкнеться і медичних закладів обласного підпорядкування.