Протягом минулої доби небезпечну інфекцію діагностували у 60 жителів регіону, ще двоє людей померли від ускладнень, спричинених хворобою

Про це повідомляє запорізький обласний лабораторний центр. В Запорізькій області за минулу добу виявили 60 нових випадків захворювання на коронавірус. Найбільше людей захворіли в Запоріжжі – 22 нових випадки. Ще 8 хворих виявили в Мелітополі, 2 – в Бердянську, 1 – в Запорізькому районі, 9 – в Михайлівському районі, 4 – у Василівському районі, по одному у Веселівському, Вільнянському, Приморському та Оріхівському районах, 36 – в Пологівському районі, 5 – в Токмацьому районі. Також за минулу добу померли дві людини, в яких діагностували коронавірус. 85-річний мешканець Розівського району та 83-річний житель Запоріжжя відносились до групи ризику та мали супутню хронічну серцево-судинну патологію. Побороли недугу 1008 людей, ще 1083 хворих проходять лікування у стаціонарах та на самоізоляції вдома.

У Запоріжжі кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусу зросла до 1083. Одужали 651 житель міста. На лікуванні у стаціонарах та вдома під наглядом лікарів перебувають 414 запоріжців.

Читайте також: Як запоріжцям пережити сезонну алергію