В Запорізькій області зросла кількість хворих на коронавірусну інфекцію

Як повідомляє офіційний Telegram-канал COVID-19. ЗАПОРІЖЖЯ, в регіоні зафіксували нові випадки захворювання на коронавірус. На сьогодні в Запорізькій області офіційно підтверджені сім фактів зараження новою інфекцією.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, вчора були зареєстровані перші 4 випадки хвороби на коронавірус в Запоріжжі. Діагностували їх за допомогою ПЛР-тестів, які нещодавно отримало місто. Через поширення коронавірусу по всій території України був введений режим надзвичайної ситуації. У Запоріжжі всі заходи, передбачені цим режимом, вже реалізовують.

Нагадаємо, для запобігання поширенню інфекції по Запоріжжю, на вчорашній сесії були виділені 100 млн грн. Їх спрямують на закупівлю обладнання, засобів індивідуального захисту та тест-систем. Крім того,  низка депутатів об’єднали свої фонди та додатково виділили 330 тис. грн. для допомоги міським лікарням у боротьбі з коронавірусом.

Читайте також: В Запоріжжі депутати звернуться до центральної влади щодо вирішення нагальних проблем міста у зв’язку з коронавірусом